Select Page

Festivalio „Sveika, Neringa!“ metu kviečiame rinktis viešąjį ir vandens transportą
Kurorto gyventojus ir svečius vykstančius į festivalį „Sveika, Neringa!“, kuris vyks birželio 7-9 dienomis Juodkrantėje, kviečiame rinktis viešąjį ar vandens transportą.
Kurorto svečiams siūlomos kelios atvykimo į Neringą galimybės, viena jų, automobilį keičiant į keleivinį keltą, plaukiantį maršrutu Dreverna-Juodkrantė-Dreverna. Birželio 7 bei 8 dienomis numatomi ir papildomi šio keleivinio kelto reisai iš Drevernos į Juodkrantę – 19 val. ir iš Juodkrantės į Dreverną – 24 val. (po koncertų). Plaukimas iš Drevernos į Juodkrantę užtrunka vos 20 minučių. Daugiau apie keltą ir kitus jo išvykimo laikus www.drevernosbilietai.lt.
Savaitgalį numatomi ir papildomi autobusų, vežančių vietinio susisiekimo (priemiestinio) maršrutais, reisai. Birželio 7-ąją papildomas autobusas maršrutu Juodkrantės stotelė „Raganų kalnas“-Smiltynė (Naujoji perkėla) numatomas po atlikėjos Monique koncerto, o birželio 8-ąją – po Andriaus Mamontovo koncerto autobusai iš stotelės „Raganų kalnas“ veš tiek į Smiltynę, tiek į Nidą. Daugiau autobusų išvykimo laikų visitneringa.com.
Neringos savivaldybė primena, kad maršrutu Klaipėda-Juodkrantė plukdo ir istorinis laivas „Forelle“. Daugiau informacijos www.forelle.lt/.

Nors automobilius kviečiame rinktis kaip neišvengiamybę, atvykusius jais savo transporto priemones kviečiame statyti numatytose teritorijose greta Gintaro įlankos (stovėjimo vietas žymės kryprodės). Šeštadienį ir penktadienį nuo 19 val. maršrutu Gintaro įlanka-futbolo stadionas kursuos nidiškiams puikiai žinomas traukinukas (kaina – 2 eurai suaugusiems ir 1 euras vaikams). Šiomis dienomis Juodkrantėje pavėžėjimo paslaugas teiks „tuktukai“. Šventinėmis dienomis gyvenvietės L. Rėzos gatvėje bus ribojamas greitis.