Select Page

Programa

Penktadienis

11:00 – 15:00 Valstybės sienos apsaugos tarnybos futbolo turnyras Rodykle-01
11:00 – 15:00 Valstybės sienos apsaugos tarnybos moterų paplūdimio tinklinio turnyras Rodykle-01
20:30 – 21:00 SVEIKA, NERINGA! SPORTO IR LAISVALAIKIO FESTIVALIO ATIDARYMAS
21:00 – 23:00 KONCERTAS. Finalo ketvertas: Indrė Juodeikienė, Gintarė Korsakaitė,
Algirdas Daumantas, Gabi.
MONIQUE
23:00 – 00:00 DJ

Šeštadienis

8:30 – 18:00 Teniso turnyras „NIDA OPEN 2019 Rodykle-01
10:00 – 11:30 TRENIRUOTĖ “JOGA VISIEMS” Rodykle-01
10:00 – 18:00 GRAIKŲ – ROMĖNŲ, DZIUDO IMTYNIŲ TURNYRAS. FINALINIS ETAPAS Rodykle-01
10:30 – 13:00 ORIENTAVIMOSI VARŽYBOS „OLIFĖJOS” TAUREI LAIMĖTI Rodykle-01
11:00 PLAUKIMO PAMOKA VAIKAMS IR SUAUGUSIEMS Rodykle-01
11:00 „DAUGIAU NEI MAMA“ BĖGIMAS SU VAIKIŠKAIS VEŽIMĖLIAIS Rodykle-01
11:00 – 15:00 PASIENIEČIŲ PROFESIJOS IR TECHNIKOS PRISTATYMAS Rodykle-01
12:00 – 12:30 PASIENIEČIŲ KINOLOGŲ PASIRODYMAS Rodykle-01
12:00 – 16:00 DELFI PĖSČIŲJŲ ŽYGIS Rodykle-01
12:00 – 17:00 GATVĖS KREPŠINIS BC NEPTŪNO TAUREI LAIMĖTI Rodykle-01
12:00 – 18:00 JĖGOS AITVARŲ VARŽYBOS „WINDIGO” TAUREI LAIMĖTI Rodykle-01
12:00 – 18:00 BADMINTONO TURNYRAS Rodykle-01
12:00 – 18:00 PAPLŪDIMIO TINKLINIO TURNYRAS Rodykle-01
12:00 – 20:00 DRAG 2019 METŲ ČEMPIONATO C LYGOS 2 ETAPAS Rodykle-01
13.00 – 15.00 IRKLENČIŲ VARŽYBOS Rodykle-01
13.50 – 14.00 ORIENTAVIMOSI VARŽYBŲ „OLIFĖJOS” TAUREI LAIMĖTI NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMAI Rodykle-01
14:00 MINI GOLFO TURNYRAS Rodykle-01
15:00 – 18:00 TRADICINIŲ IR ISTORINIŲ BURLAIVIŲ REGATOS „BURPILIS“ EDUARDO JONUŠO ETAPO STARTAS Rodykle-01
15:00 STALO TENISO TURNYRAS Rodykle-01
16:00 PLAUKIMO PAMOKA VAIKAMS IR SUAUGUSIEMS Rodykle-01
18:00 – 18:15 GRAIKŲ – ROMĖNŲ, DZIUDO IMTYNIŲ TURNYRO NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMAI Rodykle-01
19:15 – 19:30 TRADICINIŲ IR ISTORINIŲ BURLAIVIŲ REGATOS „BURPILIS” EDUARDO JONUŠO ETAPO NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMAI Rodykle-01
19:30 – 19:45 JĖGOS AITVARŲ IR IRKLENČIŲ VARŽYBŲ NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMAI Rodykle-01
21:00 – 22:30 KONCERTAS. ANDRIUS MAMONTOVAS
22:30 – 00:00 DJ
22:30 – 23:00 NERINGOS FLOTILĖ – NERINGOS GYVENTOJUS IR SVEČIUS SVEIKINA NAKTINIS LAIVŲ PARADAS

Sekmadienis

8:30 – 12:00 TENISO TURNYRAS “NIDA OPEN 2019” Rodykle-01
10:30 – 11:30 VAIKŲ BĖGIMAS SU JAUSMUČIAIS Rodykle-01
11:30 – 13:30 SPORTLAND BĖGIMAS (4,5 KM, 9KM) Rodykle-01
13:30 – 14:00 SPORTLAND BĖGIMO NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMAI IR FESTIVALIO UŽDARYMAS